Tworzenie dedykowanych aplikacji

Produkcja dedykowanego oprogramowania to główna część naszej działalności. Zajmujemy się kompleksowo tworzeniem wszelkiego rodzaju systemów informatycznych. Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych, ale także sprawdzonych technologii. Oprogramowanie tworzymy kompleksowo - od analizy potrzeb biznesowych, poprzez projekt, aż do ostatecznego wykonania i wdrożenia, połączonego z testami.

Aplikacje internetowe

Tworzymy wszelkiego rodzaju aplikacje internetowe, czyli działające na serwerze oprogramowanie, do którego dostęp uzyskujemy poprzez przeglądarkę internetową (nasze programy dostosowujemy na potrzeby przeglądarek mobilnych - pełny Responsive Web Design).

Pisane przez nas aplikacje można podzielić wg nastepujących typów:

  • zaawansowane strony i portale internetowe,
  • złożone aplikacje dedykowane typu CRM z dostępem przez WWW,
  • wszelkiego innego typu pomniejsze aplikacje dedykowane - np. aplikacje Facebook

Tworzone przez nas aplikacje są przede wszystkim bezpieczne oraz działają stabilnie. Zajmujemy się także kompleksowo obsługą przed oraz powdrożeniową naszych rozwiązań. Zadbamy o środowisko uruchomieniowe aplikacji (serwery, certyfikaty i klucze SSL, domeny) oraz obsługę prawną projektu (rejestracja zbioru danych w GIODO w przypadku portalu WWW, odpowiednie licencje).

Aplikacje desktopowe - pod Windows, Linux i Mac OS X

Tworzymy dowolnego typu programy, pracujące w dowolnym popularnym systemie operacyjnym (obecnie Windows, Linux i Mac OS X to niemalże cały rynek komputerów osobistych i stacji roboczych). Stworzymy każdy projekt o funkcjonalności i wyglądzie odpowiadającym potrzebom biznesowym naszych klientów. Tworzymy zarówno małe programu użytkowe, jak i większe, złożone systemy klasy CRM / ERP.

Aplikacje mobilne na platformę Android

Szybki rozwój technologii mobilnych, jaki niesie stale rosnąca popularność smartofnów i tabletów wymusza na nas pełną gotowość do tworzenia aplikacji na ww. urządzenia. Specjalizujemy się w tworzenie aplikacji działających w systemie operacyjnym Android.

System w jakim tworzymy aplikacje obsługuje już niemal 300 000 000 urządzeń na całym świecie. Ta olbrzymia liczba użytkowników wymaga od oficjalnego producenta oprogramowania, firmy Google - światowego potentata informatycznego, stałego wzrostu skalowalności oraz zabezpieczeń platformy.

Dzięki pewności, że nad systemem trzyma pieczę światowy lider w zakresie IT, polecamy naszych klientom oprogramowanie pracujące na tej stabilnej platformie i to właśnie pod nią piszemy autorskie systemy mobilne.